Domakáno

5. 8. 2016

Je to za mnou, už žádná práce na Zélandu. Sice jen pár posledních dnů, ale i tak si je musím naplno vychutnat a budou stát za to.

img_2519

Jako vždy jsem hned zrána volal kvůli práci, ale nepotěšili mě. Řekli, že má být špatné počasí a nevyužijí mě. Avšak pohled z okna naznačoval něco jiného. Sluneční paprsky svítily přes nezpočet mráčků. Tím pádem mám oficiálně odpracováno…
Hned zrána mě překvapil telefonát s BFF. Již se díval na atrakce a zajímavá místa v Thajsku. Ok, moje prohlášení, že na to sere, bylo předpojaté. Hrotí to daleko víc než já. Budu to zase hrotit na poslední chvíli. Hlavně v Taipei a Bangkoku na to budu mít dost času, když budu čekat na letadlo, a potom BFF.
Když jsem myl nádobí po snídani, dorazil dolu i Maďar. Šel na pohovor na řidiče autobusu. Ukazoval mi, že má řidičák skoro na všechno. Docela týpek na to, jaký je to tu voser udělat. Plus mi poděkoval za osvěžujicí sprchu. Já si myslel, že doma nikdo ráno není, tak jsem nikam nespěchal.
Podíval jsem se i na hory a předpověď počasí, vše vypadá slibně. Také mi zavolali z práce, že Karl má můj pásek na nářadí. Skvělá zpráva, jsem rád, že ho mohu zase vrátit H.
Až dlouho po obědě jsem šel opravit kolo, docela včas, když odjíždím v úterý. Tak nějak už tam sedí sedlo a nastříkal jsem přehazovačku, tak to tak nevrže. Zánovní kolo. Maďar nebude mít aspoň moc keců při koupi.
Sotva jsem nahrál deníček, byl čas vyrazit za páskem s nářadím. Bohužel mám jen zlomek toho, co jsem tam měl, ale hlavní byl ten pásek. Mám radost a viděl jsem i Karla. Tomu se také líbí Christchurch… Pokračoval jsem k H rovnou mu to vrátit a zdržel jsem se natolik, že mě Vašík naklepal v pimpongu jak řízky. On je to tu ten největší pán na pimpong.
Vratil jsem se zpět domu a udělal si véču a sváču na zítra. Taky jsem šel na nákup. S sebou jsem si vzal evropský chleba od Maďara, abych ho vyhodil do popelnice na parkovišti. Už se nedal žrát, jak byl tvrdej, a nechtěl jsem ho vyhazovat tak, aby to viděl Maďar. Ovšem zrada nastala ve chvíli, kdy jsem byl přede dveřmi supermarketu, ale nikde žádný koš. Nádhera, takže jsem to nenápadně hodil do nejbližšího košíku.
H mě společně s Vašíkem vyzvedli po osmé a jelo se na oslavu k V. Jeho přítelkině Brazilka si velice užívala česky hovořící společnost. To nás jako správné burany nijak netrápilo. Ona mi dokonce na hlavě udělala… no nevim co, podívej se na fotku. Bohužel V nebyl v dobrém rozpoložení planet, tak nám dával bídu. Přišla i na návštěvu jedna slečna, kterou jsem ještě nepotkal. Tu V z její iniciativy ostříhal. Pak s ním byla větší švanda. Ona všem upletla copánky z jejích ostříhaných vlasů. Ty však zůstaly ležet na stole. Po půlnoci skoro všichni zalezli do kajut a H mě hodil domu. Je stále velice skeptický vůči treku a chce se zítra vyspinkat. Hrozně to hrotí, co jako, otočit to můžeme vždy. Jsem na to zvědav zítra.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s